Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1982 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 70 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | Angemessen | ||||||||||
Door een eerdere inlijsting is er papierschade aan de achterzijde van het werk. Daardoor is het papier op twee plekken redelijk dun geworden. Aan de voorzijde is dit nauwelijks zichtbaar (zie laatste foto). Wanneer het werk weer wordt ingelijst, met een wit karton erachter, zal het wegvallen. | |||||||||||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | Woudrichem, Niederlande |
Startzeit | 22-2-2021 um 15:22 |
Endzeit | 7-3-2021 um 21:37 |