Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1975 |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 57 x 77 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 190 |
Mooi, bekend werk van Jacqueline de Jong. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘75), getiteld en genummerd (102/190). In goede conditie; enkele kreukjes die ingelijst met passe-partout totaal niet opvallen.
Afmetingen: 77cm x 57cm
Zustand | Gut | ||
Enkele kreukjes die ingelijst met passe-partout totaal niet opvallen | |||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 10-4-2020 um 11:26 |
Endzeit | 13-4-2020 um 21:52 |