Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Gravur |
Stil | Modern |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 20 x 15 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Jan Battermann (Amsterdam, 8 januari 1909 – Amsterdam, 19 januari 1999)
Behalve schilder van expressionistisch en non-figuratief werk in gouache en olieverf, was Battermann graficus en maker van een flink aantal ex libris.
Op de Rijksacademie in Amsterdam was hij klasgenoot van Karel Appel en toen Battermann gevraagd werd om mee te doen met wat later Cobra zou gaan heten, weigerde hij. De reden? Hij mocht dan niet langer figuratief werk maken. En hij deed beide en wilde ook beide blijven doen: abstract naast figuratief.
58 gravures, houtgravures en lino snedes ( inclusief 15 dubbele)
1. Gelegenheidskaart, ets, in 2voud, 1 st. potlood gesigneerd r.o.
2. Zelfportret, gravure, in 2voud
3. Gelegenheidskaart, linodruk 3/3, potlood gesigneerd r.o.
4. Gelegenheidskaart, linodruk, persoonlijk stempel binnenin
5. Gelegenheidskaart, linodruk, persoonlijk stempel binnenin
6. Vrouwenfiguur, gravure
7. Gelegenheidskaart, houtgravure
8. Gelegenheidskaart met gedicht, houtgravure, in 2voud, 1x potlood gesigneerd
9. Gelegenheidskaart, gravure 1960
10. Gelegenheidskaart met gedicht, gravure
11. Gelegenheidskaart met gedicht, gravure 1968
12. Gelegenheidskaart, houtgravure
13. Gelegenheidskaart, houtgravure 1960
14. Gelegenheidskaart, houtgravure kleurendruk 1962
15. Gelegenheidskaart, houtgravure kleurendruk, in 2voud
16. Gelegenheidskaart, houtgravure kleurendruk 3/3, 1999
17. Gelegenheidskaart, houtgravure 1965
18. Gelegenheidskaart, houtgravure kleurendruk 1967, in 2voud, 1st. zw/w
19. Gelegenheidskaart, houtgravure kleurendruk 1984, potlood gesigneerd achterzijde
20. Gelegenheidskaart, houtgravure kleurendruk 3/3, 1982, in 2voud
21. Gelegenheidskaart, houtgravure kleurendruk 1961, in 2voud
22. Gelegenheidskaart 4 october, gravure, in 2voud
23. Gelegenheidskaart, houtgravure kleurendruk 1965
24. Gelegenheidskaart, linodruk, 1964, potlood gesigneerd r.o.
25. Gelegenheidskaart, linodruk, 1984, potlood gesigneerd l.o.
26. Gelegenheidskaart, linodruk, 1968, potlood gesigneerd l.o.
27. Gelegenheidskaart Tuinman en de dood, gravure 1954, in 2voud
28. Gelegenheidskaart, houtgravure
29. Gelegenheidskaart, houtgravure kleurendruk, persoonlijk stempel achterzijde
30. Gelegenheidskaart, linodruk 1957, persoonlijk stempel achterzijde
31. Gelegenheidskaart, linodruk 1957, potlood gesigneerd r.o.
32. Gelegenheidskaart, gravure
33. Gelegenheidskaart, houtgravure 1959, in 2voud, 1x potlood gesigneerd
34. Gelegenheidskaart, houtgravure in 2voud
35. Gelegenheidskaart, gravure 1962, in 4voud, in potlood gesigneerd
36. Portret Schwencke, gravure
37. Gelegenheidskaart, gravure 1958, in 2voud,1 st. persoonlijk stempel achterzijde
38. Gelegenheidskaart, houtgravure in kleur, 1965
39. Gelegenheidskaart, gravure 1961
40. Gelegenheidskaart, gravure
41. Gelegenheidskaart, gravure, 1 st. persoonlijk stempel achterzijde
42. Gelegenheidskaart, houtgravure
43. Gelegenheidskaart, linodruk meer kleurendruk 1986, in 2voud, in potlood gesigneerd
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
Sendung | |||||||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Haarlem, Niederlande | ||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 29-1-2021 um 12:07 |
Endzeit | 24-2-2021 um 18:42 |