Peter Klashorst - Acryl auf Leinwand, MAXIMA – 120 x 85 cm – 2017
Philippe de Cantillon - Schloss Heeze (Vergnügungen von Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rote Vase mit Blumendekor
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Gerahmt | Nur in Passe-partout |
Maße | 36.5 x 29 cm (h x b) |
Passepartout | 65 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | Gut | ||
over het hele blad, voornamelijk in de marge heel lichte vlekjes, op het passe-partout een vlekje rechtsboven | |||
Ort des Objekts | Voorthuizen, Niederlande |
Startzeit | 1-5-2020 um 22:40 |
Endzeit | 26-5-2020 um 17:17 |