Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Jan Strube
Handingekleurde litho
Boereninterieur omstreeks 1900
Mooi ingelijste zeldzame litho met een zuurvrije passepartout.
Voor de conditie van het werk, zie foto’s.
Verzending is mogelijk in overleg. Verzending gebeurd op eigen risico.
Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Breda of amsterdam, Niederlande |
Ort des Objekts | Breda of Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 15-2-2018 um 12:33 |
Endzeit | 19-2-2018 um 12:33 |