Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Weinig geziene kleurenlitho door Jan Strube.
Voorstelling van een stilleven met klepkan en druiven.
Gelijst, beeldmaat 32x25, lijstmaat 50x40
Gesigneerd r.o. in de druk 'Jan Strube' en getiteld l.o. 'Stilleven'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 29-9-2015 um 18:51 |
Endzeit | 8-10-2015 um 20:51 |