Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Weinig geziene kleurenlitho door Jan Strube.
Voorstelling van een stilleven met klepkan en druiven.
Gelijst, beeldmaat 32x25, lijstmaat 50x40
Gesigneerd r.o. in de druk 'Jan Strube' en getiteld l.o. 'Stilleven'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Heure de début | 29-9-2015 à 18:51 |
Heure de fin | 8-10-2015 à 20:51 |