Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Pastell/Kreide |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 60 x 75 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
John ter Reehorst (1901-1985)
Zeer krachtig gekleurd werk van bekende kunstenaar waarvan bekend is dat deze zeer krachtig werk maakt. Zie Pieter Scheen lexicon. Dit werk is in zeer goede originele staat omdat het zich nog bevindt in een zeer zware houten originele lijst. ( 66x82 cm eiken ).Bij verzending per post wordt het werk verstuurd in een koker. De lijst is zwaar en wordt alleen gratis geleverd aan de koper die het werk komt afhalen.
Zustand | Sehr gut | ||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Heemstede, Niederlande | ||
Ort des Objekts | Heemstede, Niederlande |
Startzeit | 9-9-2018 um 21:48 |
Endzeit | 23-9-2018 um 22:05 |