Hub Boesten - Paysage de la Torrenierie
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Technique | Pastel/Craies |
Style | Expressionniste |
Sujet | Paysage |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 60 x 75 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
John ter Reehorst (1901-1985)
Zeer krachtig gekleurd werk van bekende kunstenaar waarvan bekend is dat deze zeer krachtig werk maakt. Zie Pieter Scheen lexicon. Dit werk is in zeer goede originele staat omdat het zich nog bevindt in een zeer zware houten originele lijst. ( 66x82 cm eiken ).Bij verzending per post wordt het werk verstuurd in een koker. De lijst is zwaar en wordt alleen gratis geleverd aan de koper die het werk komt afhalen.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Heemstede, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Heemstede, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-9-2018 à 21:48 |
Heure de fin | 23-9-2018 à 22:05 |