Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een prachtig vrouwenportret van de Nederlandse kunstenaar Joop KROPFF (Den Haag 1892 - Delft 1979). Mooi gelijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 56,5 cm. x 66,5 cm. Doekmaat: 40 cm. x 50 cm. Conditie: goed. De lijst heeft enkele gebruikssporen. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden.
Info:
Joop Kropff bezocht de Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Hij schilderde, aquarelleerde, tekende, etste en lithografeerde stillevens, portretten en landschappen. Van de oliewinning in de Zuidoosthoek van Drenthe, maakte hij de schoolplaat Olieveld Schoonebeek. Hij was lid van Pulchri Studio in Den Haag, maar ook van Pictura en de Haagse Kunstkring.
Zijn kunst wordt stemmingsvol, teder en dromerig genoemd met vaak een donker coloriet.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Tweede exloermond, Niederlande |
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 28-9-2017 um 18:48 |
Endzeit | 8-10-2017 um 18:48 |