Evert den Hartog - Sculpture en bronze patiné : "Hobby Horse - 1995
Desiree Tonnaer - Sculpture en bronze
Ger Lataster - Statue en bronze : Drapeau à main
Corry Ammerlaan - De personne à personne
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Een prachtig vrouwenportret van de Nederlandse kunstenaar Joop KROPFF (Den Haag 1892 - Delft 1979). Mooi gelijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 56,5 cm. x 66,5 cm. Doekmaat: 40 cm. x 50 cm. Conditie: goed. De lijst heeft enkele gebruikssporen. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden.
Info:
Joop Kropff bezocht de Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Hij schilderde, aquarelleerde, tekende, etste en lithografeerde stillevens, portretten en landschappen. Van de oliewinning in de Zuidoosthoek van Drenthe, maakte hij de schoolplaat Olieveld Schoonebeek. Hij was lid van Pulchri Studio in Den Haag, maar ook van Pictura en de Haagse Kunstkring.
Zijn kunst wordt stemmingsvol, teder en dromerig genoemd met vaak een donker coloriet.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Tweede exloermond, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Tweede Exloermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-9-2017 à 18:48 |
Heure de fin | 8-10-2017 à 18:48 |