Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Afmetingen: 50 x 35 cm, olieverf op board, zonder lijst.
Handgesigneerd, uniek exemplaar, matige conditie.
Op te halen in Amersfoort. (Erfenis Louis Stotijn)
Startzeit | 26-7-2013 um 8:46 |
Endzeit | 9-8-2013 um 8:46 |