Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Theo Humblet - orage sur New York
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Afmetingen: 50 x 35 cm, olieverf op board, zonder lijst.
Handgesigneerd, uniek exemplaar, matige conditie.
Op te halen in Amersfoort. (Erfenis Louis Stotijn)
Heure de début | 26-7-2013 à 8:46 |
Heure de fin | 9-8-2013 à 8:46 |