Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Afmeting: 38 x 46 cm, ingelijst met witte lijst.
Handgesigneerd, uniek exemplaar, in goede conditie.
Op te halen in Amersfoort. (Erfenis Louis Stotijn)
Joop Kropff (Den Haag 1892-1979 Delft)
De kunstenaar Joop Kropff wordt gerekend tot de zogenaamde 'Nieuwe Haagse School'. Hij maakte deel uit van de avantgardistische Haagse kunstenaarscollectieven de Posthoorngroep (1956-'62) en Fugare (1960-'67). Ook was Kropff lid van Pulchri Studio in Den Haag en Pictura in Amsterdam. Kropff schilderde voornamelijk bloemen, landschappen, naakten, portretten en stillevens in een naturalistisch-impressionistische stijl. Tevens maakte hij abstracte werken. Musea: o.a. Gemeentemuseum, Den Haag; Stedelijk Museum, Schiedam; Rijkscollectie.
Startzeit | 13-10-2013 um 15:27 |
Endzeit | 18-10-2013 um 15:27 |