Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Träger | Platte |
Stil | Impressionistisch |
Thema | Blick auf den Hafen |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 60 x 94 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 65 x 99 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Beschrijving:
Een prachtig en groot kunstwerk te koop (afgemeerde boten, olieverf op board) van de Nederlandse kunstschilder Joop Kropff (1892-1979). Met lijst. Gesigneerd rechts onder. De afmetingen met lijst: 65 cm. x 99 cm. De board-maat is: 60cm. x 94 cm. De conditie van het kunstwerk is goed. De lijst heeft enkele gebruikssporen. Het werk is te bezichtigen bij Kunsthandel Martins anno 2018 te 2e Exloermond (Nederland). Het kunstwerk wordt geleverd met een echtheidscertificaat. De verzekerde verzending is gratis (binnen Nederland).
Biografie:
Joop Kropff bezocht de Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Hij schilderde, aquarelleerde, tekende, etste en lithografeerde stillevens, portretten en landschappen. Van de oliewinning in de Zuidoosthoek van Drenthe, maakte hij de schoolplaat Olieveld Schoonebeek. Hij was lid van Pulchri Studio in Den Haag, maar ook van Pictura en de Haagse Kunstkring. Zijn kunst wordt stemmingsvol, teder en dromerig genoemd met vaak een donker coloriet.
Herkomst:
Collectie Kunsthandel Martins anno 2018
2e Exloermons, Drenthe, Nederland
Zustand | Gut | ||
Algemeen in een goede staat. | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Tweede exloermond, Niederlande | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 18-6-2019 um 17:19 |
Endzeit | 28-6-2019 um 21:04 |