Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Jahr | 1920 |
Stil | Art Deco |
Maße | 1 x 8.4 x 8.4 cm (h x b x t) |
Markiert | Hand signiert |
Tienkantige groenglazen onderzetters (4x), ontwerp K.P.C.de Bazel 1920, uitvoering Glasfabriek Leerdam
Uitvoering:Glasfabriek Leerdam
Conditie:Zeer lichte sporen van gebruik, alleen wat krasjes geen chips en een of twee zeer minimale stootplekjes
Gemerkt:Geëtst: Monogram ontwerper
Zustand | Sehr gut | ||||||||||
In vrijwel onbeschadigde conditie, een aantal zeer minimale gebruikskrasjes en pin prics. | |||||||||||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Gouda, Niederlande | ||||||||||
Ort des Objekts | Gouda, Niederlande |
Startzeit | 1-3-2021 um 15:49 |
Endzeit | 14-3-2021 um 22:42 |