Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Betreft een monumentaal werk (ets) uit zeer exclusieve oplage van 10 exemplaren. Dit is nr. 6. Het werk verkeert in perfecte staat, is ingelijst en kan zondermeer direct aan de wand worden opgehangen.
Maat: ca. 80x120 cm, rechtsonder gesigneerd in potlood, linksondfer genummerd.
Startzeit | 2-11-2016 um 16:50 |
Endzeit | 13-11-2016 um 12:50 |