Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Theo Humblet - orage sur New York
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Betreft een monumentaal werk (ets) uit zeer exclusieve oplage van 10 exemplaren. Dit is nr. 6. Het werk verkeert in perfecte staat, is ingelijst en kan zondermeer direct aan de wand worden opgehangen.
Maat: ca. 80x120 cm, rechtsonder gesigneerd in potlood, linksondfer genummerd.
Heure de début | 2-11-2016 à 16:50 |
Heure de fin | 13-11-2016 à 12:50 |