James Ensor - Demons teasing me
Richard Smeets - Zeefdruk, mooi gelijst
Marie Charlot - Wandelende dames.
Karel Appel - Tentoonstellingscatalogus Ariel 4 1966, genummerde, gelimiteerde oplage
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Betreft een monumentaal werk (ets) uit zeer exclusieve oplage van 10 exemplaren. Dit is nr. 6. Het werk verkeert in perfecte staat, is ingelijst en kan zondermeer direct aan de wand worden opgehangen.
Maat: ca. 80x120 cm, rechtsonder gesigneerd in potlood, linksondfer genummerd.
Starttijd | 2-11-2016 om 16:50 |
Eindtijd | 13-11-2016 om 12:50 |