Leon Lommaert - Öl auf Holz – Jagdstillleben mit Kaninchen – gerahmt
Herman Brood - gerahmter Siebdruck: Stoßstange an Stoßstange
Herman Brood - Siebdruck: Lucebertje, sehr groß gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1973 |
Technik | Litho |
Stil | Realistisch |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 57 x 79 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | prent 190 |
Fraai werk van Spermon uit 1973. Met potlood gesigneerd, gedateerd, en genummerd .
U kunt de litho vooraf bekijken en of ophalen bij galerie Rotor in Gorcum of toegestuurd krijgen via aangetekende post. U kunt het werk ook kosteloos laten opslaan om het in een later stadium op te komen halen. Ook verzorgen wij inlijstingen.
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 18-12-2020 um 8:12 |
Endzeit | 29-1-2021 um 14:27 |