Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Radierung / Aquatinta |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 60 x 71 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 7/20 |
Zustand | Gut | ||||||||||
Conditie: in goede staat. Er zit een vouw aan de onderkant. Goed ingelijst valt dit onder de lijst/in de passepartout. | |||||||||||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 8-7-2021 um 17:17 |
Endzeit | 14-7-2021 um 21:34 |