Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
3 mooie potloodtekening (op 1 blad) van Kees Spermon uit 1969. Afmetingen blad: H48,5 x b37. Het werk is rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd.
Conditie: in goede staat.
ZZRD
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 29-6-2018 um 16:26 |
Endzeit | 6-7-2018 um 21:23 |