Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets/aquatint van Kees Spermon uit 1966. Nummmer: 16/20. Titel: 12 uur. Afmetingen blad: H70 x b60 cm. Afmetingen voorstelling: H45,5 x b56 cm. Conditie: in zeer goede staat. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd, met potlood, door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: in goede staat
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 15-2-2018 um 20:12 |
Endzeit | 22-2-2018 um 21:12 |