Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenets van Kees Spermon uit 1982. Titel: Sign. Nummer:4/25. Afmetingen blad: h70 x b55 cm. Afmetingen voorstelling: h33 x b33 cm. Conditie: in goede staat. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd. Literatuur: Kees Spermon 1941 - 1992, blz 11, nummer 156.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 18-5-2018 um 23:16 |
Endzeit | 24-5-2018 um 21:16 |