Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Prachtige gemengde techniek van Kees Spermon. Afmetingen: H27,5 x b21 cm. Het werk stamt uit de eind jaren zestig. Conditie: in goede staat.Op de achterzijde zit een plakrest van een vorige inlijsting. Het werk is aan de onderzijde gesigneerd met SP. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 5-1-2018 um 23:48 |
Endzeit | 12-1-2018 um 20:48 |