Guðmundur Erro - "Moonwalker" 2001 - Auflage 199 - handsigniert-nummerierrt
Clemens Briels - Der Erblasser
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Limitierte Auflage 100 - signiert - nummeriert
Clemens Briels - Vase mit Blumen auf der Seite
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Bijna abstract werk van Kees Spermon. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1988), getiteld en genummerd (XXV/XXXV = 25/35). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in zeer goede conditie. Linksonder, buiten het beeld, een klein krijtvlekje en achterop het blad wat krijtresten die totaal niet te zien zijn aan de voorkant. Ingelijst met passe-partout een uitstekend werk.
Afmetingen: 79cm x 57cm (blad), 59cm x 40cm (beeld)
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 1-12-2017 um 23:31 |
Endzeit | 16-12-2017 um 21:46 |