Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Jan Cornelis van der Ven - TEMPÊTE 6 NOVEMBRE 1921 HAAGSCHE BOSCH N°8
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Bijna abstract werk van Kees Spermon. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1988), getiteld en genummerd (XXV/XXXV = 25/35). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in zeer goede conditie. Linksonder, buiten het beeld, een klein krijtvlekje en achterop het blad wat krijtresten die totaal niet te zien zijn aan de voorkant. Ingelijst met passe-partout een uitstekend werk.
Afmetingen: 79cm x 57cm (blad), 59cm x 40cm (beeld)
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-12-2017 à 23:31 |
Heure de fin | 16-12-2017 à 21:46 |