Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenlitho van Kees Spermon uit 1988. Titel: a voice .... imagine. Nummer: 75/80. Afmetingen blad: h65 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: h32 x b24 cm. Conditie: in goede staat. Op het witte vel zitten links en rechtsboven wat oxidatievlekken. Bij inlijsting vallen deze volledig onder de passe-partout. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 13-5-2017 um 22:40 |
Endzeit | 20-5-2017 um 20:45 |