Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1982 |
Technik | Radierung |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 19.8 x 16 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 4/25 |
Kees Spermon, ets uit 1982
oplage 4/25
beeldformaat 19.8 x 16 cm.
bladformaat 41.4 x 35.7 cm.
kosten verzending in NL en BE € 10.00
Zustand | Sehr gut | ||
is niet eerder ingelijst | |||
Ort des Objekts | UTRECHT, Niederlande |
Startzeit | 18-8-2019 um 15:01 |
Endzeit | 1-12-2019 um 10:53 |