Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Ets |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 19.8 x 16 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 4/25 |
Kees Spermon, ets uit 1982
oplage 4/25
beeldformaat 19.8 x 16 cm.
bladformaat 41.4 x 35.7 cm.
kosten verzending in NL en BE € 10.00
Conditie | Zeer Goed | ||
is niet eerder ingelijst | |||
Objectlocatie | UTRECHT, Nederland |
Starttijd | 18-8-2019 om 15:01 |
Eindtijd | 1-12-2019 om 10:53 |