Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Mooie potloodtekening van Kees Spermon uit 1970. Titel: Little mirror. Afmetingen incl. passe-partout: H60 x b49 cm. Afmetingen werk: H14 x b22 cm. Het werk is rechtsonder met potlood gesigneerd. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
ZZRD
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 29-6-2018 um 16:25 |
Endzeit | 6-7-2018 um 21:31 |