Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets/aquatint van Kees Spermon. Titel: Big Lighter. Jaar: 1967. Afmetingen blad: H61,5 x b69,5 cm; Afmetingen voorstelling: H50 x b60 cm; Gesigneerd, rechtsonder, door de kunstenaar met potlood. Nummer: 8/20.
Conditie: in goede staat. .
ZZETS
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 21-9-2017 um 16:18 |
Endzeit | 25-9-2017 um 19:18 |