Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Kees Spermon. Jaar: 1975. Nummer: proefdruk. Afmetingen blad: H36 x b39 cm; Afmetingen voorstelling: H19 x b21 cm; Gesigneerd en gedateerd, rechtsonder, door de kunstenaar met potlood.
Conditie: in goede staat.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 3-2-2018 um 0:24 |
Endzeit | 8-2-2018 um 20:24 |