Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zwart wit litho in een oplage van 50 stuks. Dit is een H.C. exemplaar. Het werk is in houtskool opgezet en stelt het klassieke thema van schilder en model voor. De schilder is de maker zelf.
Het is een behoorlijk formaat, bladgrootte 78 * 57 cm en verkeert in uitstekende staat.
Het is nooit ingelijst geweest, altijd in map bewaard.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Eckelrade, Niederlande |
Ort des Objekts | Eckelrade, Niederlande |
Startzeit | 17-3-2018 um 11:31 |
Endzeit | 24-3-2018 um 11:31 |