Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zwart wit litho in een oplage van 50 stuks. Dit is een H.C. exemplaar. Het werk is in houtskool opgezet en stelt het klassieke thema van schilder en model voor. De schilder is de maker zelf.
Het is een behoorlijk formaat, bladgrootte 78 * 57 cm en verkeert in uitstekende staat.
Het is nooit ingelijst geweest, altijd in map bewaard.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eckelrade, Nederland |
Objectlocatie | Eckelrade, Nederland |
Starttijd | 17-3-2018 om 11:31 |
Eindtijd | 24-3-2018 om 11:31 |