Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Zwart wit litho in een oplage van 50 stuks. Dit is een H.C. exemplaar. Het werk is in houtskool opgezet en stelt het klassieke thema van schilder en model voor. De schilder is de maker zelf.
Het is een behoorlijk formaat, bladgrootte 78 * 57 cm en verkeert in uitstekende staat.
Het is nooit ingelijst geweest, altijd in map bewaard.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eckelrade, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Eckelrade, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-3-2018 à 11:31 |
Heure de fin | 24-3-2018 à 11:31 |