Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2006 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Stillleben |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 35.5 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 30 |
Een zeer fraaie houtdruk van Klaas Gubbels, ‘Zwarte kan ’ uit 2006 oplage 30 ex.
Het werk is gesigneerd, genummerd en in goede conditie.
Zustand | |||||||
Zustand | Gut | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 9-8-2022 um 0:25 |
Endzeit | 18-8-2022 um 20:03 |