Jan te Wierik - Set mit 3 Siebdrucken
Wilhelm Schlote - Spiralblumen – Originale Farbzeichnung
ARS Artigiana Deruta - Seltene Anbietschale mit Tiermotiven von 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Frau auf der Terrasse
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Krijttekening van Kor Bekker uit 1973. Het werk is rechtsonder gesigneerd. Afmetingen blad: h47 x b62 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat.
ZZTEK
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 24-1-2018 um 22:15 |
Endzeit | 29-1-2018 um 19:20 |