Eric Toebosch - Une configuration particulière
Herman van Swanevelt - Trois gravures présentant des défauts mineurs
Louis Meys - Punto alle Grazie - Florence
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Krijttekening van Kor Bekker uit 1973. Het werk is rechtsonder gesigneerd. Afmetingen blad: h47 x b62 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat.
ZZTEK
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoek van holland, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 24-1-2018 à 22:15 |
Heure de fin | 29-1-2018 à 19:20 |