Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Potloodtekening van Kor Bekker uit 1978. Het werk is rechtsonder gesigneerd. Titel: werkdoek. Het werk lijkt geinspireerd op "de nul groep". Het woordje werkdruk staat honderden keren achter elkaar geschreven. Afmetingen blad: h65 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H42 x b35,5 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Er zit een vouw in het bovenste witte gedeelte. Bij inlijsting valt deze onder de passe-partout.
ZZTEK
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 24-1-2018 um 21:46 |
Endzeit | 29-1-2018 um 19:46 |