Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Potloodtekening van Kor Bekker uit 1978. Het werk is rechtsonder gesigneerd. Titel: werkdoek. Het werk lijkt geinspireerd op "de nul groep". Het woordje werkdruk staat honderden keren achter elkaar geschreven. Afmetingen blad: h65 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H42 x b35,5 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Er zit een vouw in het bovenste witte gedeelte. Bij inlijsting valt deze onder de passe-partout.
ZZTEK
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoek van holland, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 24-1-2018 à 21:46 |
Heure de fin | 29-1-2018 à 19:46 |