Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2009 |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 55 x 76 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 103 x 98 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 40 |
Kunstwerk ter herinnering aan de "bijna ramp" van het ruimtevaartuig Apollo 13, april 1970. Apollo 13 was de vijfde bemande missie naar de Maan.
Grote Kleurenets en reliëfdruk.
Kleine oplage: 40
17/40, eigen druk
Ingelijst achter glas in dik passe-partout en fraaie hardhouten Barth lijst met mooie nerftekening. Met achterop een conserveringscertificaat zuurvrije inlijsting.
Conditie passe-partout en lijst: uitstekend (alleen een miniem vuiltje aanwezig tussen glas en passe-partout. Op foto's is wat weerspiegeling te zien van het glas
Oorspronkelijke prijs: € 900
Leentje Linders (Zoeterwoude, 1942) heeft grote bekendheid gekregen door haar mooie diepte etsen en haar virtuoze en dynamische weergave van beweging.
Op 9 november 2008 won zij de BAS Grafiekprijs.
LET OP: Ophalen / verzenden
Vanwege de grootte en de kwetsbaarheid vindt verzending plaats zonder lijst.
Verzending uitsluitend binnen Europa.
U kunt de ets inclusief lijst ook kosteloos ophalen in Rotterdam binnen maximaal 2 maanden.
Zustand | Sehr gut | ||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Rotterdam, Niederlande | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | Rotterdam, Niederlande |
Startzeit | 18-10-2020 um 17:43 |
Endzeit | 26-10-2020 um 21:02 |