Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2009 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 55 x 76 cm (h x l) |
incl. cadre | 103 x 98 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 40 |
Kunstwerk ter herinnering aan de "bijna ramp" van het ruimtevaartuig Apollo 13, april 1970. Apollo 13 was de vijfde bemande missie naar de Maan.
Grote Kleurenets en reliëfdruk.
Kleine oplage: 40
17/40, eigen druk
Ingelijst achter glas in dik passe-partout en fraaie hardhouten Barth lijst met mooie nerftekening. Met achterop een conserveringscertificaat zuurvrije inlijsting.
Conditie passe-partout en lijst: uitstekend (alleen een miniem vuiltje aanwezig tussen glas en passe-partout. Op foto's is wat weerspiegeling te zien van het glas
Oorspronkelijke prijs: € 900
Leentje Linders (Zoeterwoude, 1942) heeft grote bekendheid gekregen door haar mooie diepte etsen en haar virtuoze en dynamische weergave van beweging.
Op 9 november 2008 won zij de BAS Grafiekprijs.
LET OP: Ophalen / verzenden
Vanwege de grootte en de kwetsbaarheid vindt verzending plaats zonder lijst.
Verzending uitsluitend binnen Europa.
U kunt de ets inclusief lijst ook kosteloos ophalen in Rotterdam binnen maximaal 2 maanden.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Rotterdam, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Rotterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-10-2020 à 17:43 |
Heure de fin | 26-10-2020 à 21:02 |