Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Technik | Litho |
Stil | Klassisch |
Thema | Sport |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 56 x 76 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 80 x 100 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | X111 |
Een niet veel voorkomende zeldzame Litho van de kunstenares
Leentje Linders geboren 1942 te Zoeterwoude
Voorstelling: De Vier Honkbalspelers bij scheidsrechter met silhouet(zie foto)
TITEL: He is getting a nasty lensch part one(zie foto)
Hij krijgt een vervelende (lensch)
Linksonder de tekst
Rechtsonder gesigneerd en gelimiteerd X111 op de 13e eigen druk
Geheel in perfecte staat
Litho Hoogte 56 cm
Litho Breedte 76 cm
Totale maat incl.dubbele passe-partout en Heidenrijklijst
Hoogte 80 x Breedte 100 cm
Geheel in perfecte staat
In echtheid vele malen mooier i.v.m. foto’s
Zustand | |||||
Zustand | Sehr gut | ||||
De Litho verkeert in uitstekende staat | |||||
Sendung | |||||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Meer(gem.hoogstraten), Belgien | ||||
Senden | Paketpost | ||||
Preis | Bis zu 10 kg.
Garantie | |||||
Ort des Objekts | Meer(Gem.Hoogstraten), Belgien |
Startzeit | 16-9-2020 um 13:23 |
Endzeit | 27-3-2021 um 15:25 |