Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Technique | Lithographie |
Style | Classique |
Sujet | Sport |
Dimensions | 56 x 76 cm (h x l) |
incl. cadre | 80 x 100 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | X111 |
Een niet veel voorkomende zeldzame Litho van de kunstenares
Leentje Linders geboren 1942 te Zoeterwoude
Voorstelling: De Vier Honkbalspelers bij scheidsrechter met silhouet(zie foto)
TITEL: He is getting a nasty lensch part one(zie foto)
Hij krijgt een vervelende (lensch)
Linksonder de tekst
Rechtsonder gesigneerd en gelimiteerd X111 op de 13e eigen druk
Geheel in perfecte staat
Litho Hoogte 56 cm
Litho Breedte 76 cm
Totale maat incl.dubbele passe-partout en Heidenrijklijst
Hoogte 80 x Breedte 100 cm
Geheel in perfecte staat
In echtheid vele malen mooier i.v.m. foto’s
État | |||||
État | Très bon | ||||
De Litho verkeert in uitstekende staat | |||||
Expédition | |||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Meer(gem.hoogstraten), Belgique | ||||
Envoi | Colis postal | ||||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Garantie | |||||
Le lot se trouve à | Meer(Gem.Hoogstraten), Belgique |
Heure de début | 16-9-2020 à 13:23 |
Heure de fin | 27-3-2021 à 15:25 |