Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1989 |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 54 x 74 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 73 x 93 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenets van Leentje Linders (1942), gesigneerd en gedateerd 1989, genummerd 24/75 en getiteld 'Can I give you a hand?' in potlood. Mooi professioneel zuurvrij ingelijst achter glas in een Barth lijst, afm. lijst 93x73, beeld 74x54 cm. Het geheel verkeert in perfecte staat.
LET OP! Verzending alleen mogelijk binnen Nederland
verzending 15,50, aangetekend 17,15
Zustand | Wie neu | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | Voorthuizen, Niederlande |
Startzeit | 12-8-2018 um 12:35 |
Endzeit | 11-9-2018 um 0:01 |