Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 54 x 74 cm (h x b) |
Incl. lijst | 73 x 93 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenets van Leentje Linders (1942), gesigneerd en gedateerd 1989, genummerd 24/75 en getiteld 'Can I give you a hand?' in potlood. Mooi professioneel zuurvrij ingelijst achter glas in een Barth lijst, afm. lijst 93x73, beeld 74x54 cm. Het geheel verkeert in perfecte staat.
LET OP! Verzending alleen mogelijk binnen Nederland
verzending 15,50, aangetekend 17,15
Conditie | Nieuwstaat | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 12-8-2018 om 12:35 |
Eindtijd | 11-9-2018 om 0:01 |