Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenets met blinddruk van Leentje Linders, getiteld "Falling to Earth", part three. Het werk is met potlood gesigneerd en voorzien van 13 / 30 - II - eigen druk - '77. Het blad is 56 x 78 cm, de afbeelding ongeveer 52 x 70. Losbladig. De conditie is goed, het werk is eerder ingelijst geweest, getuige plakbandresten op de achterkant. De ets is afkomstig uit de collectie van ABNAmro.
De ets kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden in een stevige koker.
Ort des Objekts | Breda, Niederlande |
Startzeit | 14-12-2017 um 14:41 |
Endzeit | 21-12-2017 um 14:41 |