Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kleurenets met blinddruk van Leentje Linders, getiteld "Falling to Earth", part three. Het werk is met potlood gesigneerd en voorzien van 13 / 30 - II - eigen druk - '77. Het blad is 56 x 78 cm, de afbeelding ongeveer 52 x 70. Losbladig. De conditie is goed, het werk is eerder ingelijst geweest, getuige plakbandresten op de achterkant. De ets is afkomstig uit de collectie van ABNAmro.
De ets kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden in een stevige koker.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Breda, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Breda, Les Pays-Bas |
Heure de début | 14-12-2017 à 14:41 |
Heure de fin | 21-12-2017 à 14:41 |