Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenets met blinddruk van Leentje Linders, getiteld "Falling to Earth", part three. Het werk is met potlood gesigneerd en voorzien van 13 / 30 - II - eigen druk - '77. Het blad is 56 x 78 cm, de afbeelding ongeveer 52 x 70. Losbladig. De conditie is goed, het werk is eerder ingelijst geweest, getuige plakbandresten op de achterkant. De ets is afkomstig uit de collectie van ABNAmro.
De ets kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden in een stevige koker.
Objectlocatie | Breda, Nederland |
Starttijd | 14-12-2017 om 14:41 |
Eindtijd | 21-12-2017 om 14:41 |